تبليغاتX
انجمن وبلاگ نويسان
دانلود آهنگ جدید
دانلود رايگان فيلم و سريال
ابزار وبلاگ
دانلود زیرنویس
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
webdesign düsseldorf
مدل لباس
دانلود آهنگ جدید
خرید کتاب
انجام پروژه متلب
در ضد سرقت
دانلود کتاب

خرید لباس مجلسی
جراحی بینی
دانلود موزیک
کفش زنانه
دانلود آهنگ جدید
ثبت نام لاتاری
وقت سفارت
بلیط هواپیما
ویزای کاری
دانلود فيلم جديد
مجله تفریحی و سرگرمی
دانلود سریال شهرزاد
سریال عالیجناب
دانلود آهنگ جدید
دانلود اهنگ سنتی
شبکه اجتماعی
سریال شهرزاد فصل سوم
اخبار روز ایران
پاپ آپ
تور لحظه اخری
خرید فالوور اینستاگرام
ارتودنسی
با صرفه سازی درونی و بیرونی وبسایت

بازديد : 12 مرتبه
تاريخ : شنبه 30 ارديبهشت 1396


برای اینکه سایت شما مرتبه خیر و خوبی را در موتورهای کاوش داشته باشد نیاز دارید که تیم ای از باصرفه سازی ها را بر روی وب سایت انجام دهید . این باصرفه سازی می تواند به صورت درونی و بیرونی باشد . درپی به تعریف و تمجید هریک می‌پردازیم . گوگل مبنی بر این پارامترها به تارنما های اینترنتی امتیاز میدهد و آنان را جايگاه بندی می کند .

با صرفه سازی درونی On - Page Optimization :

عواملی که در درون تارنما به منظور بالابردن رتبه سایت رخ میگیرد را بهینه سازی درونی می نامیم . در ادامه به یک سری آیتم از عوامل با صرفه سازی درونیرا بیان خوا‌هیم نمود :

1 . چگالی کلمه ها اساسی

نسبت تکرار کلمات مهم به بقیه کلمه ها را چگالی لغت ها اصلی می نامیم . چگالی نرمال کلمه ها حساس در تارنما نزدیک به 3 تا 20 درصد خواهد بود . شما برای آنالیز چگالی لغات با اهمیت می توانید از سایت های ذیل بهره نمایید :

http : //www . KeywordDensity . com
http : //www . KeywordCount . com

2 . اسم گذاری دامنه

تلاش نمایید یک کدام از مهمترین عبارات کلیدی را در وب سایت خود بگنجانید . این قضیه همچنین باعث میشود که وبسایت شما خوب تر در ذهن کاربران بماند .

3 . ساخت محتوای دلخواه

محتوا یکی از مهم‌ترین عوامل بهینه سازی درونی می باشد . شما در تهیه محتوا می بایست استانداردهای قالب مثل پر رنگ کردن لغات حساس را رعایت فرمایید .

4 . عنوان

عناوینی که برای صفحه های سایت خود تعیین می کنید یکی دیگر از عوامل با صرفه سازی داخلی محسوب می شود . موتورهای جستجو برای اکران ورقه شما به کاربر به عناوین کاغذ دقت می‌نمایند . خرید بک لینک توصیه ما برای انتخاب عناون این است که کلمه ها تیتر بین 10 تا 60 کاراکتر باشند . همت فرمائید در تیتر صفحه از لغت ها حیاتی و مرتبط با محتوای مقاله به کار گیری فرمایید . ضمنا به مخصوص بفرد بودن عنوان ها برای هر پست هم دقت فرمایید .

5 . بازسازی ارتباطات شکسته ( broken links ) : چنانچه ارتباطات شکسته در وبسایت شما وجود داشته باشد موتورهای جستجو تارنما شمارا اکران نخواهند اعطا کرد و بجای آن 404 error page سناریو داده خواهد شد . مطمئن باشید بازدیدکنندگان با دیدن این کاغذ به سایت دیگری خواهند رفت .

6 . لینک و پیوند های ناوبری

شما باید فهرستی و زیر گروه از مطالب سایت خویش را تنظیم فرمایید و آن را در وب سایت خویش قرار دهید . در صورتی‌که در انتخاب لینک های ناوبری وبسایت خوب فعالیت نمایید میتوانید میزان ماندگاری , ترازو گردش در تارنما را ارتقا و همچنین اندازه گریزو فرار از سایت را کاهش دهید .


باصرفه سازی بیرونی : Off - Page Optimization

الگوریتم های موتورهای جستجو به صورت مکرر عوض میشود وبمسترها نیز خود را می بایست با این دستوالعمل ها و تکنیک ها تغییر و تحول داده و همگام با این بروزرسانی تغییرات ضروری را اعمال نمایند . در تکنیک با صرفه سازی بیرونی تمرکز بر دریافت پیوند و عمل در شبکه‌های‌مردمی میباشد .

1 . تبادل لینک

برای با صرفه سازی بیرونی سایت در زیر یکسری نمونه برای ارتقا بک پیوند به سایت معرفی شده‌است :

تبادل لینک و پیوند با تارنما های دیگر
نوشتن نوشته‌ی‌علمی : مطلب هایی با محتوای دلخواه تنظیم فرمایید و آنان‌را به وب سایت خود لینک دهید .
ایجاد محتوای مناسب
تارنما های آگهی مجانی یا خرید لینک و پیوند

2 . معرفی وبسایت به موتورهای کاوش نظیر گوگل , بینگ , یاهو و لایو

3 . تبلیغ سایت در موتورهای کاوش

4 . برای بهینه سازی بیرونی میتوانید از تبلیغات در شبکه‌های‌عمومی استعمال نمائید . از معروف ترین شبکه‌های‌عمومی گوگل پلاس , linkedin , فیسبوک توئیتر اشاره کرد .

نکته قابل توجه دیگری که می بایست به آن دقت داشت و کارشناسان وب24 همواره به آن تاکید می کنند این است که هر رخداد عالی و مفیدی باید از درون بیفتد , در مورد سئو نیز همینطور است . در‌حالتی که وبسایت شما از داخل خلل داشته باشد هر چقدر هم بر روی بهینه سازی بیرونی آن کار فرمایید و انرژی بگذارید گشوده نیز به نتیجه دلخواه دست نخواهید یافت .

در نهایت بدین نکته دقت فرمائید که باصرفه سازی تارنما مشتمل بر هر فعالیتی که به راحتی ایندکس شدن وب سایت شما بوسیله موتورهای کاوش و یافت کردن محتوای مطلوب و اثر گذار توسط یوزرها و موتور جستجو خواهد بود . به این ترتیب همواره با تصاحب کردن بازخورد از اخلاق یوزرها و ایده ها آن ها و همچنین تعقیب کردن الگوریتم های موتورهای جستجو کارایی نمایید که وب سایت خویش را بهبود دهید . به صورت خلاصه بهینه سازی درونی وبسایت شامل ساختار برنامه نویسی , خروجی قالب تارنما و محتوای آن خواهد بود و بهینه سازی بیرونی مشتمل بر برندسازی , عمل در شبکه های مردمی و معرفی وبسایت شما در وب سایت های دیگر است .ارسال توسط Krause Rice |دسته:| امتياز : 4 | 1 2 3 4 5 6|با,صرفه,سازی,درونی,و,بیرونی,وبسایت, سئو,خرید بک لینک,
آخرين مطالب